Gdzie iść po kredyt gotówkowy.

Gdzie iść po kredyt gotówkowy.

Kredyt gotówkowy jaki oferuje Plus Bank.

To, że mamy konto w jednym banku nie oznacza, że nie możemy zaciągnąć kredytu gotówkowego w innym. W przypadku banków, dla których będziemy nowymi klientami bardzo często mogą nam one zaproponować zobowiązanie na o wiele lepszych warunkach. Sprawdzimy oferty kredytów gotówkowych w różnych bankach dla kwoty 10 000 złotych, jaką kredytobiorca chce rozłożyć na okres 1,5 roku. Najlepsza z ofert na jaką udało nam się trafić to oferta przygotowana przez Plus Bank. Tutaj pożyczymy pieniądze najtaniej. Kredyt dla nowego klienta banku będzie kosztował go 697 złotych. Bank oferuje oprocentowanie w wysokości 7,99% w skali roku. Bardzo dużą zaletą tej oferty jest całkowita rezygnacja z prowizji za udzielenie kredytu. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi 9,27% w skali roku. Większą kwotę kredytu można uzyskać, kiedy weźmiemy ten kredyt z osobą współkredytobiorcy. Może być to również osoba z jaką nie jesteśmy spokrewnieni. Dla kredytu gotówkowego w Plus Banku sprawdźmy jeszcze jeden przykład kredytu na kwotę 52 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 60 miesięcy. Tutaj każda z rat będzie po 1 033 złote. Kredyt będzie nas kosztował nieco ponad 18 tysięcy złotych, z czego tytułem prowizji zapłacimy ponad 4 500 złotych. Kwota łączna jaką kredytobiorca odda do banku przekroczy 70 000 złotych. RRSO wynosi tutaj 11,68% w skali roku.

Kredyt gotówkowy w Banku Citi Handlowym.

Miejsce drugie wśród ofert zajął kredyt gotówkowy oferowany przez Bank Citi Handlowy. Oferta kredytu gotówkowe w Citi Banku Handlowym również jest bardzo ciekawa. To zobowiązanie będzie nas kosztowało łącznie 728 złotych. W porównaniu do oferty Plus Banku różnica w kosztach kredytu nie jest bardzo duża. Pożyczka gotówkowa w Citi Handlowym oprocentowana jest na 9% w skali roku. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie zobowiązania, a RRSO ma łączną wartość 9,44% w skali roku. Kredytobiorca ma możliwość wykupienia ubezpieczenia kredytu, ale nie jest ono obowiązkowe.

Kredyt gotówkowy oferowany przez Bank Millennium.

W pierwszej trójce najlepszych kredytów gotówkowych dla kwoty 10 000 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 18 miesięcy znalazł się Bank Millennium. Jego pożyczka gotówkowa będzie nas kosztowała 826 złotych. W porównaniu do kosztów jakie generują dwa poprzednie kredyty gotówkowe, różnica jest już widoczna. Oprocentowanie kredytu w Banku Millennium wynosi 7,77% w skali roku, a prowizja za udzielenie zobowiązania jest równa 2% kwoty kredytu. RRSO przyjmuje tutaj wartość 10,88% w skali roku. Warto wiedzieć, że jeżeli w ciągu miesiąca od podpisania umowy kredytowej uda nam się znaleźć tańszy kredyt, to bank zwróci nam różnicę w odsetkach jakie spłaciliśmy i zmniejszy nam miesięczne raty. Jest to bardzo dobre posunięcie, bo można poszukać znaleźć lepszy kredyt i tym samym poprawić warunki kredytu gotówkowego jaki wzięliśmy w Banku Millennium.