Kredyt na używany samochód z autokomisu

Kredyt na używany samochód z autokomisu

Kredyt na dowolne auto

Nikt nie narzuca ograniczeń na ludzi, którzy szukają swojego wymarzonego auta. Nie ważne, czy to różowe kombi, czy też czerwone Ferrari, które swoim rykiem straszy przechodniów. Nie ważne, czy auto ma pachnieć nowością i pochodzić od renomowanego dealera, czy też ma być używane, z małym przebiegiem. Nie chodzi nam o prywatne interwencje znajomych, którzy próbują narzucić dla osoby szukającej auta swój tok motoryzacyjnego rozumowania. Chodzi nam o banki, które nie ograniczają potencjalnych kredytobiorców, którzy składają wniosek o przyznanie zapomogi na zakup swoich własnych czterech kółek.

Używany samochód z autokomisu

Banki doskonale wiedzą, że nowe auta są drogie. Nawet bardzo drogie. Niektóre ceny sięgają kolosalnych pułapów (porównując nawet do cen apartamentów w centrach wielkich aglomeracji). Gdyby bank udzielał kredytu tylko na nowe auta - straciłby około 90% klientów, co jest oczywiście nie do przyjęcia. Dlatego istnieje pełna dowolność, która tyczy się kupowanego auta. Może to być kredyt na używane auto, które mamy zamiar kupić z autokomisu lub kredyt na nowy pojazd prosto salonu.

Procedury motoryzacyjnej zapomogi

Jeżeli chodzi o procedury, nie są one ekstrawaganckie i awangardowe. Jeżeli mieliśmy wcześniej styczność z dowolnym kredytem - zasady nie zmieniają się rażąco. Oczywiście należy określić kwotę, jakiej potrzebujemy na zakup auta. Trzeba również pamiętać o oprocentowaniu i odsetkach. W końcu mamy do czynienia z kredytem, który jest narzędziem bankowym. Zainicjowanie procedury przyznania kredytu samochodowego zaczyna się w chwili złożenia odpowiedniego wniosku w filii bankowej lub przez Internet. Wniosek obejmuje kilka informacji o aucie, między innymi rok produkcji, wartość oraz dodatkowe informacje, takie jak wyposażenie kupowanego pojazdu lub moc silnika. Nie są to informacje, których nie uda się nam pozyskać.